آخرین اخبار،اطلاعیه و مقالات

فرزام گردی با نیلوفر_ پیش به سوی یلدا

/
فرزامیا یلداتون شاد زود زود بگید کیا روزای قبل انارای ما به…

جمعه بیمه 30 آذر 1397

/
جمعه ها بیمه بخرید، تفریحی رویایی ببرید.

فرزام گردی با نیلوفر_هدیه های یلدایی

/
بسته های یلدایی مون دارن میرن که تو گوشه گوشه ایران به دست فرزامی ها برسن برای به موقع رسیدن آرزوهای خوبمون به دست صاحباشون همه مون حسابی کار کردیم از بچه ها گرفته تا مدیرا

فرزام گردی با نیلوفر_هندوانه شب چله

/
تو شب چله همیشه بعد از انار نوبت هندونه اس امروزم نوبت هندونه های ما رسیده به شوق رسیدنشون سر سفره های یلدایی،

فرزام گردی با نیلوفر_آماده کردن سور و سات یلدا

/
ما هر سال یلدا توی فرزام انار می دیم ، امسال بچه ها کار جدیدی کردن و این میوه رو توی جعبه گذاشتیم طرحش واقعا هیجان انگیزه امیدوارم هرجا که هستید این میوه به دستتون برسه !

#فرزام_گردی_با_نیلوفر

/
من نیلوفر هستم، یک کارشناس بیمه که کلی هیجان برای نوشتن داره ! از امروز براتون از حال و هوای فرزام می گم

تخفیف های بیشتر و بیشتر برای اعضا باشگاه مشتریان کارگزاری بیمه فرزام

/
شما اعضای محترم باشگاه می توانید از طریق تمامی خریدهای خود که از کارگزاری بیمه فرزام انجام می دهید، امتیاز کسب نموده و از امتیازات باشگاه و تخفیفات ویژه در خریدهای بعدی یا سایر فروشگاهها طرف قرارداد فرزام استفاده نمایید.

فرزام، تنها فروشگاه بیمه در روزهای پنج شنبه و جمعه یکسره تا شب باز است.

/
اکنون در حرکتی جدید ساعات کاری حضوری خود را به پاس قدردانی از مشتریان خود افزایش دادیم. پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 10 شب و روزهای جمعه از ساعت 9 صبح تا 6 عصر

فردا آخرین روز خرید بیمه نامه سفرهای نوروزی است

/
به هر حال سفر و تعطیلات دغدغه هایی دارد. با بیمه کردن جان و مال و مسئولیت خود این دغدغه ها که به حق می باشد با آرامش سفر کنید. پیشنهاد ما به شما بیمه عمر و بیمه اتش سوزی و بیمه بدنه خودرو برای نوروز 97 باشد.

تخفیف بیمه ثالث متحول شد

/
تخفیفات قبلی دارندگان بیمه شخص ثالث از حقوق مکتسبه آنهاست و به جای خود باقی خواهد ماند و این آیین نامه از تاریخی که ابلاغ شده است اجرایی می باشد و در صورت ادامه نداشتن خسارت سالانه ۵ درصد به تخفیف آنها اضافه می شود.

میخوای با خرید بیمه مسافرتی بلیط رایگان بگیری

/
اگر قصد خرید بیمه نامه مسافرتی دارید فقط از بیمه ماهان خرید نمایید، چون با خرید از بیمه ماهان می توانید از مزایای باشگاه کثیرالسفر ماهان برخوردار می شوید.

بیمه آتش سوزی و زلزله منازل مسکونی تا 100متر

/
جان و مال و مسئولیت خود را بیمه کنید.

بیمه رازی تا 80 درصد برای بیمه بدنه تخفیف می دهد

/
از ابتدای سال 2018 شرکت کارگزاری ماهان فرزام و شرکت بیمه رازی، سقف…

ثبت نام بیمه تکمیلی پرسنل ماهان برای سال 2018

/
اگر در بازه ثبت نامی ۱۱ دی ماه لغایت ۲۵ دی ماه کد ملی در سامانه ثبت نگردد، به منزله انصراف و عدم ثبت نام بیمه شده می باشد و امکان ثبت نام مجدد تا سال بیمه ای بعد فراهم نخواهد.

پیشنهاد ویژه فرزام برای اقساط بیمه بدنه

/
از این به بعد بیمه بدنه خود را بدون سود اقساط، بدون پیش پرداخت در 10 قسط پرداخت نمایید. پیگیر پیشنهادهای ویژه ما باشید.

الزام به ثبت کد ملی برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی فرزام

/
در دوره جدید ارائه کد ملی برای ثبت نام بیمه درمان تکمیلی الزامی است و اگر در بازه ثبت نامی 11 دی ماه لغایت 25 دی ماه کد ملی در سامانه ثبت نگردد، به منزله انصراف و عدم ثبت نام بیمه شده گان می باشد و امکان ثبت نام مجدد تا سال بیمه ای بعد فراهم نخواهد شد.

هدیه بیمه فرزام به مناسبت سالروز بیمه

/
شرکت کارگزاری بیمه ماهان فرزام ضمن عرض تبریک روز 12 آذر،…

هدیه بیمه فرزام به مناسبت سالروز تاسیس شرکت هواپیمائی ماهان

/
شرکت کارگزاری بیمه ماهان فرزام ضمن عرض تبریک روز 12 آذر به مناس…

جشنواره پاییزی فروش کارگزاری بیمه هواپیمائی ماهان

/
شرکت کارگزاری بیمه هواپیمائی ماهان، شش سال پیاپی است که بیست هزار نفر در خانواده ماهان و شش میلیون مسافر در سال را بیمه نموده است.

شرایط خرید بیمه شخص ثالث خودرو از دم قسط

/
  شرکت کارگزاری رسمی بیمه فرزام تصمیم گرفته به علت تقاضا…

بیمه گذاران بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان سهامدار می شوند

/
بیمه پارسیان در راستای ارائه خدمات متمایز و ایجاد ارزش پایدار برای بیمه گذاران محترم بیمه های عمر انفرادی، به متقاضیان جدید بیمه عمر و سرمایه گذاری که از تاریخ 22/07/1396 الی 21/12/1396 این بیمه نامه را خرید می نمایند سهام بیمه پارسیان را پاداش می دهد.

بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه سامان بیمه شد

/
با خلاقیت و تلاش های شرکت بیمه سامان برای اولین بار یک بیمه ایران…

نقد و بررسی بیمه شغلی مهمانداران (Loss Of License (LOL

/
بیمه نامه برای مهمانداران و مهندس هواپیما برای اولین بار در تاریخ مهمانداری تهیه و در اختیار شما قرار گرفته و به زودی وقتی گزارش خسارت های پرداخت شده را ببینید متوجه خواهید شد که چه کار با ارزشی صورت پذیرفته است.

امنیت شغلی مهمانداران بیمه شد

/
تصور اکثر مردم از مهمانداران و شغل مهمانداری بسیار سطحی و در بیشتر موارد فاصله زیادی با حقیقت دارد. چون ما معمولا عادت داریم که با دیدن ظاهر همه چیز درباره اصل و باطن هم قضاوت کنیم.

هدیه ویژه کارگزاری فرزام برای مدرسه ایها در بیمه عمر و سرمایه گذاری

/
بیمه عمر و سرمایه‌گذاری را می‌توان یک نوع سرمایه‌گذاری با یک سود متعارف و تضمین شده تعریف کرد که علاوه بر سود، پوشش‌های زیادی مانند پوشش فوت، نقص عضو، از کارافتادگی وحتی بیماری‌های خاص را تحت پوشش قرار می‌دهد.بیمه عمر یکی از پرطرفدارترین نوع بیمه در جهان است که تقاضای آن با توجه به مزایایی که دارد رو به افزایش است.

امنیت شغلی مهندسین هواپیما با طرح بیمه فرزام بیمه شد

/
امروزه مهمترین مسئله برای شرکتهای هواپیمایی، پروازی ایمن و مطمئن است. این کاردر شرکتهای هواپیمائی توسط متخصصان تعمیر و نگهداری هواپیما (مهندس هواپیما) در خط پرواز انجام می گیرد. در همین راستا شرکت کارگزاری ماهان فرزام با توجه به حساسیت این عزیزان نسبت به تهیه بیمه نامه برای امنیت شغلی مهندسین هواپیما را نموده است.

محصول جدید بیمه ای برای خلبان، مهماندار (Loss Of License)

/
موضوع بیمه نامه lol عبارتست از: فقدان گواهی پرواز بصورت موقت (ground) یا دائم (loss of license) که می تواند به سبب عوامل پزشکی و غیر پزشکی و یا در اثر اشتباه و اهمال و قصور کادر پروازی بوقوع پیوسته باشد.

اطلاعیه ثبت نام بیمه شغلی ویژه کرو پروازی شرکت هواپیمائی ماهان

/
از دست دادن گواهینامه پروازی می تواند به از دست دادن سرمایه و درآمد خلبانان محترم منجر گردد. مفتخریم اعلام نماییم که با پیگیریهای مستمر در طرحی جدید، صدور بیمه نامه فقدان گواهینامه پروازی را از شرکتهای بیمه گرفته ایم که در خور خلبانهای محترم باشد.

بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری را از کجا تهیه نماییم ؟

/
برای خرید بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری لحظه ای درنگ نکنید و بر اساس توان ماهانه از شرکتهای معتبر بیمه خرید کنید. و سعی کنید پوشش های بیمه ای بر سودآوری پررنگتر باشد.