بیمه پس انداز و سرمایه گذاری آینده فرزندان

آیا شما فکر می کنید پدر و مادری قهرمان و فداکار برای فرزندان خود هستید!؟؟

یادتان باشدتصمیمات درست شماست که مسیر زندگی کودکان را تعیین می کند!!!

چرا فرزندانمان به بیمه آتیه نیاز دارند ؟
همه ما خوب می دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دارد. طرح های بیمه آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می دهد به صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید.

برنامه ریزی برای آینده مالی …
در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه ، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز نیز دارد، که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل : تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه های تحصیلی و … مورد استفاده قرار گیرد.

مرور کلی بر مزایای بیمه آتیه کودک و نوجوان

  • دریافت سود تضمینی

حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای این سرمایه گذاری توسط بیمه مرکزی تعیین می شود. اما شرکتهای بیمه در فضای رقابتی تا کنون آن را از نرخ سود بانکی بیشتر پرداخت کرده اند.

  • دریافت وام

یکی از مزایای این بیمه نامه در یافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال دوم می توانید تا %۹۰  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

  • دریافت سود خالص

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد.

  • سرمایه بدون باز پرداخت

سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

  • هدف از اجرای این طرح

هدف از اجرای این طرح، تامین آتیه کودکان و نوجوانان و ایجاد سرمایه ای مطمئن برای تهیه نیازهای زندگی آینده آنان از قبیل تهیه جهیزیه ، تامین هزینه تحصیلات عالی، ازدواج و….است.
این طرح می‌تواند از یک تا سی سال یا ادامه داشته و سرمایه قابل توجهی را ایجاد کند.

شرکت کارگزاری فرزام با بررسی کارشناسان خود و نیاز خانواده ها به این پس انداز و سرمایه گذاری برای فرزندان، این نوع بیمه نامه را ارائه می نماید.

  • انواع بیمه نامه آتیه کودک و نوجوان
  • بیمه تحصیلات فرزندان
  • بیمه عمر و پس انداز کودک و نوجوان
  • بیمه عمر و آتیه نوزادان

برای دریافت اطلاعات بیشتر و هدیه بیمه نامه به فرزند دلبندتان با شماره ۰۹۳۵۷۷۷۲۶۰۰ تماس حاصل نمایید.

© كليه حقوق اين پورتال متعلق به شركت کارگزاری بیمه هواپیمائی ماهان مي باشد.