بیمه مسافرتی

شما با خرید بیمه نامه مسافرتی بسته به اینکه از چه شرکت بیمه ای می خرید می تواند یک یا چند تا از پوشش های زیر را داشته باشد:

 •  پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور
 •  پرداخت هزینه های ناشی تاخیر در تحویل چمدان ها
 •  جابجایی بیمه شده مصدوم، یا بازگرداندن او به کشور، در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه در طول سفر
 •  بازگشت همراهان و یا انتقال یکی از اعضای خانواده از ایران به کشور مقصد در صورت بستری شدن بیمه‌شده
 •  بازگرداندن جسد متوفی با هزینه شرکت بیمه به کشور در صورت فوت بیمه شده
 •  امکان مشاوره و ارائه مساعدت‌های حقوقی مورد نیاز در صورت بروز مشکل قانونی در کشور مقصد
 •  پرداخت هزینه‌های لازم برای بازیابی مدارک شناسایی بیمه ‌شده ، در صورت سرقت یا مفقود شدن
 •  پرداخت هزینه بازگشت بیمه شده به کشور در صورت فوت یکی از اعضای خانواده
 •  تهیه و ارسال داروهای خاص از داخل کشور برای بیمه شده

شرکت کارگزاری رسمی بیمه فرزام با توجه به اینکه سالهاست که در زمینه بیمه هواپیما با شرکت هواپیمائی ماهان همکاری می نماید، بهترین بیمه نامه های مسافرتی کاربردی را به شما معرفی می نماید. برای تهیه بیمه مسافرتی به سامانه بیمه ماهان هم سری بزنید.

بیمه مسافرتی برای سفر به بعضی مناطق الزامی است. در این مناطق بدون بیمه مسافرتی سفارت‌خانه به شما ویزا نمی‌دهد. برای مثال برای سفر به منطقه شنگن، بیمه مسافرتی الزامی است. باید با توجه به مقصد سفر خود ببینید که آیا بیمه مسافرتی ضروری است یا نه.

 • چنانچه برای ارائه به سفارت خانه های کشورهای اروپایی نیاز به مهر وجود داشته باشد میتوانید به ما اطلاع دهید تا نسخه مهر شده را برای شما ارسال نماییم.

درباره بیمه مسافرتی:

بیمه مسافرتی در برابر تهدیدات احتمالی سفر از شما محافظت می‌کند. برای مثال اگر در سفر دچار حادثه جسمی شوید، با توجه به هزینه بالای درمان در بعضی از کشورها همچنین ناآشنا بودن با محل و زبان کشور مقصد، داشتن بیمه مسافرتی به شدت توصیه می‌شود.

با داشتن بیمه مسافرتی نباید نگران مشکلات سفر بود؛ چون در برابر مسائل مختلفی که ممکن است در سفر پیش بیاید، از شما حمایت می‌کند. اگر وسیله حمل‌ونقل شما تأخیر طولانی داشته باشد، اگر دچار حادثه جسمی شوید، اگر بار همراه شما گم شود و مسائل دیگر بیمه مسافرتی از شما در برابر همه این‌ها پشتیبانی می‌کند.

مواردی را که شامل بیمه مسافرتی می‌شود، پوشش نام دارد. طبق این پوشش‌ها اگر به بیمه‌گزار صدمه‌ای وارد شود، شرکت بیمه اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 • انواع خساراتی مثل صدمات جسمی، خسارات مالی ناشی از گم شدن بار، تأخیر وسیله حمل‌ونقل، گم‌شدن یا به سرقت رفتن پول، گم شدن مدارک شناسایی و… تحت پوشش بیمه مسافرتی است.

در هنگام خسارت، باید فوراً با شرکت کمک‌رسان تماس بگیرید و حادثه را برای کارشناس شرح دهید. شماره این شرکت روی بیمه‌نامه شما نوشته شده است. در صورتیکه مشکلتان حل نشد با ما به شماره 41752111-021 تماس حاصل نمایید.

حق بیمه مسافرتی به عوامل متعددی بستگی دارد. بسته به سن شما، مقصد و مدت سفرتان و سقف تعهداتی که برای بیمه مسافرتی خود انتخاب می‌کنید، حق بیمه مسافرتی شما می‌تواند متفاوت باشد.

 

لطفا مقاله های زیر را نیز مطالعه نمایید. شاید در انتخاب بیمه مسافرتی بهتر به شما کمک نماید.