با همراهی شما دنیایی امن خواهیم ساخت

فردا مهم است،
اما زندگی اکنون اتفاق می‌افتد

اکنون به فکر فردایی بهتر باشیم ، تا در فردا حسرت گذشته را نخوریم ...
ما در فرزام کنار شما هستیم برای جبران
همین حالا با مشاور خود صحبت کنید

کارگزاری رسمی بیمه فرزام، در سال 1393 با اخذ مجوزهای قانونی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با کد 895 تاسیس گردید.

ما در تمامی این سالها سعی کردیم، اعتماد مشتریان خود را برای خریدهایی که از ما می کنند، جلب نماییم و به این ترتیب در حال حاضر به رکورد بیش از بیست میلیون نفر بیمه شده رسیده ایم. در حال حاضر مسافران اکثر فرودگاههای کشور، مسافران هواپیمائی ماهان و هواپیمائی فارس قشم توسط ما بیمه شده اند. ما از طریق شرکت ماهکس، برخی کالاهای دیجی کالا را نیز بیمه کرده ایم.

با افتخار اعلام می نماییم که به مشتریان فروشگاه آنلاین بیمه ماهان خدمات می دهیم و بیمه نامه های بیش از یکصد هزار نفر از مشتریان این فروشگاه را تامین می نماییم.

کارگزاری رسمی بیمه فرزام، دارای یک تیم متشکل از 150 نفر مدیر و کارشناسان خبره در صنعت بیمه هستند که شبانه روزی در راه ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود تلاش می نمایند. ما هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 9 شب در خدمت مشتریان خود هستیم. خوشحال می شویم به خانواده بزرگ فرزام بپیوندید.

کارگزاری فرزام، دارای مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با کد 895، به عنوان مشاور و وکیل بیمه ای بیمه گذاران خود نزد کلیه شرکت های بیمه و در تمامی رشته های بیمه ای بازرگانی با رویکردی حرفه ای با تکیه بر دانش فنی و تجربه فعالیت می نماید. فرزام با فعالیت های تاثیر گذار امکان اخذ بهترین نرخ و شرایط از شرکت های بیمه و ارائه خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

این کارگزاری با ایجاد حس اعتماد، در فعالیتهای خود و ارائه خدمات متنوع و با کیفیت به مشتریان حقیقی و حقوقی در کشور با رویکرد نوآورانه و با پشتوانه و بهره مندی از کارشناسان خبره و متخصصین جوان، افتخار دارد بعنوان ارایه دهنده خدمات الکترونیکی و مشاوره پوشش های بیمه ای ، در خدمت شما همشهریان گرامی باشد.

کارگزاری رسمی بیمه فرزام، برای رسیدن به قله های موفقیت، سعی کرده است ضمن استفاده از بهترین ها در کادر مدیریتی و کارشناسی خود، استانداردهای بین المللی و داخلی را کسب نماید.

award

گواهینامه 9001 استاندارد سیستم مدیریت کیفیت

2015
award

گواهینامه 14001 استاندارد رضایت مشتری

2012
award

گواهینامه 27001 استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات

2013

امتیازات ما

ما علاوه بر امتیازات یک کارگزاری رسمی بیمه، با همکاری باشگاه مشتریان راتا، سرویس و خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می نماییم. خرید داروی مورد نیاز مشتریان از داروخانه و تحویل رایگان در محل، رزرو اینترنتی پزشک و نیز آزمایشگاه، تخفیفات ویژه در خرید بلیط هواپیما و بسیاری موارد ویژه برایشان داریم.
- دریافت اطلاعات لازم و دقیق از متقاضی خدمات بیمه
- ارایه مشاوره در خصوص نرخ و شرایط خدمات بیمه
- ارایه مشاوره در خصوص نحوه دریافت خسارت احتمالی
- پیگیری پرونده‌های خسارت مشتریان
- کادر فروش مجرب در ارائه خدمات نمونه به مشتریان
- ارائه امتیازات ویژه به اعضای باشگاه مشتریان

بهترین در خدمات

بهترین بیمه نامه ها را از ما بخواهید ما برای شما

سفارش آنلاین

کافیست به صورت تلفنی یا اینترنتی سفارش دهید

پشتیبانی 12/7

مشاوره و پشتیبانی هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب

بهترین در اعتبار

ارائه بهترین و معتبر ترین خدمات بیمه ای برای شما

آخرین اخبار

آخرین اطلاعات بیمه و جشنواره های فروش در فرزام